Unsko-Sanski kanton

Prilika za posao – Robot General Trading CO d.o.o. Sarajevo – RJ VELIKA KLADUŠA

1 Minute čitanja
robot velika kladuša oglas za posao

Zbog ukazane potrebe za novim kadrovima Robot General Trading CO d.o.o. Sarajevo – RJ VELIKA KLADUŠA objavljuje:

OGLAS
za prijem zaposlenika

RADNIK U MESNICI – MESAR – 1 izvršilac

Potrebni uvjeti:
• KV/SSS – mesar
• 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Ljubaznost, urednost i usmjerenost na kupca
• Odgovornost prema radnim zadacima i sklonost timskom radu

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Opis poslova:
• Zaprimanje i pripremanje robe za prodaju
• Posluživanje i savjetovanje kupaca
• Kontrola kvalitete i svježine proizvoda
• Rasijecanje, obrada i prerada mesa
• Održavanje higijene i čistoće radnog prostora

Nudimo Vam:

  • rad u dinamičnoj, ugodnoj i stabilnoj radnoj sredini
  • redovita mjesečna primanja
  • mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja

Plaća po dogovoru!

Ukoliko posjedujete traženo iskustvo, znanja i vještine te smatrate da bi vaše profesionalno znanje ili poslovne vještine mogle biti od koristi našem timu molimo Vas da prijavu na konkurs izvršite:

  1. DOSTAVLJANJEM POPUNJENOG ROBOT KADROVSKOG UPITNIKA (može se preuzeti na web stranici ili dobiti na upit putem navedene e-mail adrese) PUTEM E-MAIL ADRESE posao@robot.ba

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja ili do popune upražnjenog radnog mjesta.

Naši uposlenici su naša pokretačka snaga, budite i Vi dio uspješnog tima!

Vezane objave

Na GP Izačić do daljnjeg će se saobraćati samo jednom trakom

Ovim putem obavještavamo javnost da je Granična policija BiH, 8. septemba 2023. godine, zaprimila informaciju od MUP-a Republike Hrvatske da će se…
Unsko-Sanski kantonKultura

Kladuško ljeto 2023

“Kladuško ljeto 2023” počinje u subotu, 15. jula i trajaće do 5. augusta kada će manifestaciju zaključiti Krajiški teferič. Obuhvatit će brojne…

Elvedin Sedić (PoMak) novi gradonačelnika Bihaća

PoMak je proglasio pobjedu svog kandidata za gradonačelnika Bihaća Elvedina Sedića. Iz ove stranke je došao i prethodni gradonačelnik Šuhret Fazlić, koji…