Sport

Edin Džeko postigao i drugi gol za Inter

1 Minute čitanja
edin dzeko

Kapiten bh. reprezentacije i napadač Intera Edin Džeko postigao je dva gola protiv Salernitane u razmaku od samo pet minuta u meču 28. kola italijanske Serije A.

“Nerazuri” imaju visoku prednost, a Džeko je pogodio za 4:0 i 5:0. Robin Gosens je ubacio sa lijeve strane, a Džeko lijevom nogom poslao loptu u mrežu u 64. minuti.

Pet minuta kasnije, Denzel Damfris (Dumfries ) je ubacio sa desne strane, a Džeko je pobjegao svojim čuvarima i postigao novi pogodak, ukupno 16. od dolaska u Inter.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Džeko je ranije upisao i asistenciju, za jedan od tri gola Lautara Martineza.

izvor:avaz

Vezane objave
Sport

Košarkaški teren

Košarka je jedan od najpopularnijih sportova na svijetu, a kvalitetan košarkaški teren je od ključne važnosti za uživanje u ovoj uzbudljivoj igri….
Sport

Raspored utakmica svjetsko prvenstvo Katar 2022

Donosimo raspored utakmica sa svjetskog nogometnog prvenstva u Kataru 2022. Petak, 25. novembar Grupa B Wales – Iran 11:00h Grupa A Katar…